index
index

JEJ UZDRAWIAJĄCY DOTYK!


   Nasza historia zaczyna się w 1979 roku, kiedy pewnego dnia Agnieszka wróciła do domu bardzo podekscytowana! Opowiedziała Pawłowi, swojemu bratu, o zdarzeniu, które przeżyła i które dało jej więcej radości, miłości i spokoju niż kiedykolwiek w życiu zaznała! Ku jego zdziwieniu powiedziała mu o tym, jak poznała Jezusa przez proste zaproszenie Go do serca!
   Paweł widział, jak z upływem miesięcy wiara i przekonania jego siostry stawały się coraz głębsze i mocniejsze. Musiał przyznać, że pewne rzeczy, które pokazywała mu w Piśmie Świętym, były fascynujące; szczególnie proroctwa dotyczące przyszłości. Chociaż zrobiły one na nim wrażenie i był zdziwiony tym, jak dokładnie starożytni prorocy opisali świat XX wieku, to jednak nie mógł się zdobyć na to, żeby pokornie pomodlić się do Jezusa i zaprosić Go do swojego serca.
   Po pewnym czasie Agnieszka zdecydowała się poświęcić całe swoje życie mówieniu innym o Bożej Miłości. Przyłączyła się do tej samej grupy misjonarzy, którzy powedzieli jej o Panu Jezusie, i wkrótce znalazła się na drugim krańcu świata, z radością i zapałem głosząc Ewangelię w krajach Trzeciego Świata!
   Kiedy nastąpił wielki krach ekonomiczny, chaos i zamieszanie wstrząsnęły narodami świata i poważnie zaważyły na życiu Pawła i Agnieszki! On stracił pracę, brakowało mu pieniędzy na płacenie czynszu i nie mógł kupić benzyny do bezużytecznego teraz samochodu! Agnieszka natomiast była jeszcze bardziej zajęta pracą w kraju, gdzie przebywała, ucząc i pocieszając ludzi chciwie szukających pomocy i odpowiedzi!
   Naród za narodem popadał w coraz to większą anarchię! Napięcie między supermocarstwami, które nawzajem oskarżały się o spowodowanie tego zamieszania, osiągnęło największy poziom w historii. Ameryka i Rosja przygotowywały się do bezpośredniej konfrontacji militarnej i świat stanął w obliczu totalnej wojny nuklearnej!
   Nic więc dziwnego, że kiedy na posiedzeniu Organizacji Narodów Zjednoczonych przedstawiono projekt śmiałego 7-letniego planu pokojowego, został on natychmiast zaakceptowany! Uformowano nowy, światowy rząd, a na jego czele stanął ów geniusz, który opracował to pokojowe porozumienie. Podczas pierwszej połowy jego rządzenia pokój i stabilizacja powróciły w większości krajów.
   Lecz w trzy i pół roku po dojściu do władzy przywódca światowego rządu zerwał nagle pakt pokojowy, najechał Izrael i w nowej żydowskiej świątyni w Jerozolimie umieścił swoją podobiznę, skomputeryzowany Posąg, ogłaszając się Bogiem! Zażądał też, aby od tej pory cały świat oddawał mu cześć i aby wszyscy ludzie przyjęli na czoło lub rękę jego znak kredytowy lub numer po to, żeby kupować lub sprzedawać!
   Paweł rozpoznał nagle, że ten potężny światowy przywódca jest złą "Bestią", czyli "Antychrystem" z biblijnych przepowiedni o Czasach Ostatecznych, które jego siostra pokazywała mu kilka lat wcześniej! Przypomniał sobie fragmenty Pisma Świętego, przestrzegające o potępieniu czekającym wszystkich, którzy przyjmą "Znamię Bestii" - znak 666! Po kilku bezsennych nocach zdecydował się nie przyjąć znamienia! Wszyscy, którzy odmówili przyjęcia znamienia, byli oskarżeni o zdradę i rządowi agenci zaczęli wyłapywać rebeliantów, dając im ostatnią szansę wyboru między przyjęciem znaku a egzekucją!
   Paweł ledwo umknął przed rządową policją, która przyszła pewnego dnia po niego! Wydostał się ze ściśle kontrolowanego miasta, uciekając głęboko w pobliskie górskie lasy, gdzie schronił się w grocie. Choć często cierpiał zimno, głód i choroby, zdołał przetrwać i utrzymać się przy życiu w tych prymitywnych warunkach przez ponad trzy lata!
   Aż pewnego dnla wstrząsnął nim oślepiający blask z nieba i grzmiący dźwięk, który zahuczał z niebios! Padł na ziemię, chowając twarz i oczekując, że wstrząs i niszczący podmuch nuklearnego wybuchu uderzy go lada chwila! Po kilku minutach spojrzał ostrożnie w górę i ujrzał najbardziej szokujący w życiu widok: wysoko na obłokach jaśniała postać Mężczyzny! Także wiele innych postaci zaczęło się unosić z ziemi na Jego spotkanie! Wkrótce całe niebo wypełniło się niezliczoną ilością postaci, aż nagle wszystkie zniknęły w przestrzeni!
   Potem inny niecodzienny widok pojawił się na niebie: olbrzymia błękitna kula z połyskującą, złotą Piramidą w środku! Mniej więcej miesiąc po jej pojawieniu się kolejne wydarzenie wstrząsnęło Pawłem: z Piramidy wylał się potok ognistych meteorów i spadł na położone w dolinie miasto, z którego uciekł, kompletnie je niszcząc!
   Wkrótce kolejny strumień wylał się z tego niezwykłego obiektu na niebie! Miliardy ludzi na wielkich, białych rumakach wyleciały z Piramidy, kierując się w dół, na Ziemię i Wystraszony Paweł schował się głęboko w jaskini, nie mając pojęcia, kim lub czym byli ci obcy najeźdzcy i czego chcieli! Kilka dni później głód wygonił go z ukrycia i nagle, kiedy zbierał jagody, jaśniejący jeździec z nieba wylądował tuż przed nim! Najeźdzca spojrzał mu w oczy i powiedział: "Ponieważ nie czciłeś Bestii ani nie przyjąłeś jego znamienia, jesteś bezpieczny. Nie musisz się niczego obawiać. Jesteśmy tu po to, by ci pomóc". To powiedziawszy cudzoziemiec wzniósł się do nieba!
   Podczas następnych miesięcy Paweł z trudem mógł uwierzyć w zmiany, które zachodziły wokół niego! Pogoda zmieniła się w przyjemny, ciepły, umiarkowany klimat! Wyginęły wszystkie osty, ciernie i trujące rośliny w lesie, a także komary, muchy i inne insekty, które przedtem tak bardzo mu dokuczały! Raz, ku swojemu zdumieniu, natknął się na rodzinę górskich lwów, które odpoczywały skubiąc trawę wraz z łanią i jej małymi. Wszystkie zwierzęta żywiły się roślinami i nie musiały się już obawiać ani siebie nawzajem, ani jego!
   Pewnego dnia inny z latających najeźdźców przybył do niego! Tylko że tym razem był to ktoś, kogo znał osobiście - Agnieszka! Tak bardzo się ucieszył, widząc ją, że wybuchnął płaczem! Po wysłuchaniu historii Pawła o wszystkim, co przeszedł, Agnieszka pocieszyła go i uspokoiła mówiąc, że teraz jest już bezpieczny i że zaczęła się cudowna Nowa Era! Następnie opowiedziała mu swoją historię o tym, jak Antychryst i jego światowy rząd prowadził wojnę z krajem, w którym była, i jak Bóg chronił ją i pomagał jej prowadzić tysiące ludzi do Jezusa!
   Potem opisała cudowną przemianę, którą przeszło jej ciało, gdy Jezus powrócił, by ocalić i wskrzesić wszystkie swoje zbawione dzieci! Wyjaśniła, jak poszybowała do wielkiego, Kosmicznego Miasta i opowiedziała Pawłowi o kilku niebiańskich cudach tej pięknej, kryształowozłotej Piramidy na niebie, której długość, szerokość i wysokość wynosi 2400 kilometrów! Opowiedziała też o tym, jak Jezus i wszyscy Jego ludzie wylecieli z Miasta na niebiańskich rumakach po to, by zniszczyć Antychrysta i wszystkich jego okrutnych zwolenników i aby ustanowić Boże Królestwo na Ziemi - 1000 lat pokoju i obfitości!
   "Gdybym tylko przyjął Jezusa wtedy, kiedy pierwszy raz powiedziałaś mi o Nim", rzekł Paweł, "to i ja byłbym nadprzyrodzonym mieszkańcem tego cudownego Latającego Miasta, tak jak ty". "Ale przynajmniej przyjąłeś tyle Prawdy, żeby rozpoznać Antychrysta i nie przyjąć jego znamienia - odpowiedziała Agnieszka - i jeśli nauczysz się kochać i żyć dla Jezusa teraz, podczas tej Nowej Ery, także będziesz mógł się stać przemienionym, nadprzyrodzonym Mieszkańcem Jego Supermiasta!"
   Po tych słowa pocieszenia i nadziei, położyła Pawłowi dłoń na piersi i pomodliła się za niego, a jego zniszczone i słabe ciało zostało natychmiast uleczone i wzmocnione! Pełnym miłości pocałunkiem pożegnała brata do następnego dnia i cudownie uleciała z powrotem do Niebiańskiego Miasta!

   Choć większość tej zdumiewającej opowieści umieszczona jest w przyszłości, to zgodnie z biblijnymi proroctwami wszystkie te wstrząsające wypadki wkrótce będą mieć miejsce! (Patrz Iz.11:4-9; Dan.7:17-27; 8:23-25; Mt.24; 2Tes.2:1-12 i Obj.ll-13; 19-21). Czy ty jesteś przygotowany na nadejście siedmioletnich rządów bestialskiego Antychrysta i jego światowego rządu? Jeśli teraz przyjmiesz Jezusa, będziesz mieć moc do przeciwstawienia się satanicznemu dyktatorowi i jego przeklętemu znamieniu i będziesz w stanie pomóc wielu innym znależć Bożą Miłość i Zbawienie, tak jak to robiła Agnieszka! Będziesz też gotowy na spotkanie Jezusa, kiedy powróci, aby zebrać swoje dzieci i zaprosić je na wielkie Obchody Zwycięstwa do swojego Niebiańskiego Miasta! A potem wrócisz, żeby zniszczyć siły Antychrysta i ustanowić na Ziemi Królestwo Miłości!
   W tej chwili możesz przyjąć Jezusa do swojego serca, odmawiając tę prostą modlitwę: "Drogi Jezu, wierzę, że jesteś Synem Bożym i że umarłeś za mnie. Proszę Cię, przebacz mi wszystkie grzechy. Otwieram teraz drzwi mojego serca i proszę Cię, drogi Jezu, wejdź i daj mi Twój bezpłatny dar Życia Wiecznego! W imieniu Jezusa modlę się. Amen".
   Kochamy Cię i z radością wyślemy Ci więcej pasjonujących informacji i pięknych kolorowych plakatów na temat przyszłości, jeśli napiszesz do nas na poniższy adres.


R. Czerwiński
skr. poczt. 287
WARSZAWA 1


(Her Healing Touch - Polish) (c) World Services, 1992. Ilustrował Al Eastman i Noei Lawrence. Napisał John Weaver.

wywiady

teksty

review

n/port

dzianina

profile

napisz do nas