index
index

Oświadczenie - zdalnie kontrolowane elektronicznie manipulowane.

Zdzisław Gajowniczek Na terenie Polski od co najmniej 1988r Podstępnie bez zgody czy wiedzy obywateli zainstalowano elektroniczno laserowo magnetyczne urządzenia i aparaturę w dziejach ludzkości nigdy nie spotykane skrywalne o strasznym oddziaływaniu zdalnym na organizm człowieka który być może nie wie że jest zdalnie podstępnie manipulowany psychofizycznie z zdalną reżyserią jest to światowe laboratorium elektroniczne które ma zasięg działania światowy którym podstępnie zdalnie dowodzi były prezydent USA George Bush tak mi powiedział osobiście były prezydent Polski Lech Wałęsa zam. 80-308 Gdańsk ul. Polanki 54 który razem z żoną Danutą Wałęsową prowadzą elektroniczne laboratorium bez zgody czy wiedzy obywateli po 1991r dotyczące obywateli Polski i to trwa nadal chcą wmówić wszystkim że to fantastyka. Światowe laboratorium elektroniczne dotyczące obywateli świata gdzieś ukryte zakonspirowane jest wyposażone w super nowoczesną technikę elektroniczną które na odległość na ukrytą kamerę i komputer podstępnie łapie organizm danego człowieka zdalnie i tak jak się włancza pilotem telewizję tak oni zdalnie mogą wywołać w oraniźmie danego człowieka pranie mózgu do tyłu do przeszłości i wymuszona zdalnie reżyseria poczynań bieżących i przyszłych robi to tzw. łowca głów migotanie przedsionków serca jest to podłanczanie do okrutnego ludobójcy laserowego zwanego Drakulą który zdalnie wywołuje zawały serca udary mózgu, agresję, anarchię, hipnozę, kłótnię, psychozę strachu, wizje wrażenia akustyczne i elektrowstrząsowe, samobójstwa, migreny, bóle w kręgosłupie, urojenia, lęki urazy, choroby, śmiech, dziwactwa, przez wybranego przez nich wykonawcę sterowanego wymuszają na nim gazem agresywnym i mikrofonowym dokonanie napadów i rozbojów na osobach niewygodnych dla nich programują wywołują wypadki samochodowe, kolejowe, lotnicze, wodne wojny, kataklizmy, wybuchy gazu pożary, uszkadzają wszelkie maszyny, wymuszają alkohol. Światowe laboratorium elektroniczne dla zmylenia reakcji opinii światowej chyba od 1988r i to trwa nadal bez zgody czy wiedzy obywateli Polski zrobiło sobie most wypadowy strategiczny z terenu Polski ich okrutny laserowy ludobójca Drakula zdalnie podstępnie atakuje ludzi w Polsce i w świecie bez żadnej przyczyny chcą wymordować ludzi w Polsce i w świecie którzy zagrażają im inteligencją osobowością i tzw margines którzy są zdalnie wychwyceni przez nich światowe laboratorium elektroniczne od 1990r i to trwa nadal bez mojej zgody czy wiedzy na wymuszoną wobec mojej osoby ich sadystyczną laserową siłą przekazują zdalnie do mojego mózgu przed faktem dokonanym ich zbrodnicze działania ja powiadamiam o tym wszystkich.
Lista obywateli Polski zamordowanych przez nich z zaprogramowaną reżyserią zdalną.
W Siła Nowicki. JJ Lipski. S Kisielewski. B Sadowska. A Krzepkowski. A Bączkowski. P.Jaroszewicz. A Solska. M Wielgus. Gorzelniak ten z SLD, T Łomnicki. G Palka. A Drawicz. J Kosiński. AF Żmuda. D Fikus. K Kieślowski. M Jaworska. A Woyciechowski. J Halupczak. B Kwiatkowska-Lass. A Kotlarska W Król. M Bublewicz. H Skarżanka. Córka Eleni Afrodyta. Córka B Brylskiej B Kosmal. M Sobczyński A Zaucha. M Pisarek. E Pietrasik. R Riedel. Dwóch synów R Kuklińskiego w USA. J Jankiewicz. M Szulc. P Czaia. M Papała. T Ślusarski. K Komar. A Trzaskowski. J Kalabiński. Z Najmrodzki. L Błażyński. M Łysek. J Brzozowska. Fan Pogoni Szczecin Lechii Gdańsk Ruchu Chorzów Legii Warszawa A Kulesza Cz Maciejewski. M Olaczek. M Łoś. J Gałek. T Jaworski. J Walc. Statek "Jan Heweliusz" Samolot "Iskra" J Binczycki. S Siejka. R Jawiarczyk. E Krauze. E Jancarz. J Gutowski. J Mrzygłód. R Bondyra. J Płuciennik. A Mazurkiewicz. J Stańczyk. R Borowiecki. Dwóch ludzi na posesji "Dziada" Henryka N w Ząbkach "Kiełbasa" z Pruszkowa "Nikoś" z Gdańska "Schwarzeneger" z Gdyni zamordowani przez nich z regionu Stoczka Łukowskiego pow. Łuków Cz i W Suligowscy. R Piskorz. Z Kłos. M Gryczka. J Kaszewski. W Borkowski. S.Z.A. Szczepanik. J Okuń. A Dobrowolski. A Dziak. K Strzyżewski. K Mikos. E Pawik. Dwóch młodych ludzi na zabawie w Toczyskach. Dziecko pani D Wołoszki. i kilkadziesiąt tysięcy innych w RP.
Lista obywateli świata zamordowanych przez światowe laboratorium elektroniczne zdalnie
Richard Nixon. Florence Griffith-Joyner. John Kennedy Jr. Carolyn Kennedy. Lauren Bessette. Margaux Hemingway. William Conrad. Telly Savalas z USA. Księżna Diana Spencer. Matka Księżnej Sarah Ferguson. Freddie Mercury. Benny Hill Thomas Hamilton - Anglia. Były dowódca NATO Manfred Werner. Ayrton Senna - Brazylia. Icchak Rabin - Izrael. Kim Ir Sen - KRLD. Pol-Pot - Kambodża. Owen Hart - Kanada. Zwiad Gamsachurdia - Gruzja. Narciarka Maier - Austria. Saddam Kamili Husajn Kamil - Irak Dżochar Dudajew - Czeczenia. Radowan Stejkowski - Macedonia. Syn właściciela koncernu Fiata w Turynie Agneli - Włochy. Dodo Al Fayed - Egipt. Zaprogramowano zdalnie wywołano pucz G Janajewa w Moskwie w Rosji wywołano zdalnie gazem agresywnym i mikrofonowym wojny w Jugosławii w Czeczenii w Dagestanie w Kirgizji i agresywne rozboje w Indonezji w Teheranie w Iranie zaprogramowano wywołano zdalnie wypadki lotnicze w Dolomitach - Włochy w Buenos Aires w Argentynie oraz wodny w kanale La Manche statków armatora Norwegii i Tajwanu i samochodowy ministra Macedonii R Stejkowskiego z żołnierzami KFOR z Norwegii oraz napady zdalnie sterowane przez nich na Monikę Selesz z USA w Niemczech na Papieża Jana Pawła II w Warszawie w Polsce na Eduarda Szewardnadze w Gruzji wywołano zdalny atak laserem na serce u Jedlińskiego z Rosji i Pawła Łazarenko z Ukrainy i na kręgosłup u Borysa Bierezowskiego z Rosji i Muammar Kadaffi z Libi i innym. Tym "wyławiają" przestępców w Polsce i w świecie Kurda Abdullacha Ocalana-Carlosa-Pablo Eskobara za to że ostrzegłem o tym obywateli Polski i świata bo nieszczęść w Polsce i w świecie byłoby więcej to oni w odwet za to pozbawili mnie praw publicznych i ludzkich sadystycznie znęcają się nad moim organizmem w ich laserowej ośmiornicy od 1990r i to trwa nadal zablokowali mi wszystko pracę nie pozwolili mi się dotknąć do żadnej kobiety założyli mi siatkę mikroskopijną zaciekle atakują zdalnie laserem moje serce i kręgosłup wywołują urazy choroby chcieli mnie sparaliżować odizolować od wszystkich męczą mnie gazem agresywnym i mikrofonowym czerwienieją mi twarz bo jest miła dla wszystkich odbierają mi każdy grosz urodę zdrowie.
Zgłaszałem to wszystko ONZ EWG NATO i innym kolejnym i obecnemu narodowi Polski, który wogóle nie interweniuje łamie prawo jest po stronie ludobójców i dzikich terrorystów ja dla obrony obywateli świata i Polski będę rozklejał oświadczenia będę rzucał kamieniami w budynki państwowe aż do skutku o ile coś mi się stanie za to w różny sposób to taki sam los spotka L i D Wałęsów.
Zdzisław Gajowniczek 21-451 Róża Stara 76 pow. Łuków - Polska 70km od Warszawy ps. Robin Hood.

Zachowano oryginalny styl pisowni autora.

wywiady

teksty

review

n/port

dzianina

profile

napisz do nas